Tüm sevgi ve şefkatlerini bizlere yıllarca eksik etmeden, bıkmadan büyütüp bu günlere getiren değerli büyüklerimiz, yaşlılık döneminde veya günlük yaşamında yardımcıya ihtiyaç duydukları anda sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek yaşlı bakıcı adayını sizlerle tanıştırmak ve ailenize dahil etmek için haftanın 7 günü  yaşlı bakımı için yaşlı bakıcısı desteği veriyoruz.

Yaşlı bakımı ciddi önem arz eden ve sorumluluk isteyen konudur. Yaşlı bakıcılığı yapacak kişinin sabırlı, güler yüzlü, merhametli ve dayanıklı olması gerekir. Yaşlı bakıcısı seçerken nelere dikkat edilmeli konusunun en başında adayın mutlu ve pozitif insan olması gelmektedir.

Dora Danışmanlık çağrı merkezimize daha fazla evde yaşlı bakımı izmir, yaşlı bakıcısı istanbul, izmir yaşlı bakıcı, yaşlı hasta bakıcı izmir’de yaşlı bakıcısı arayanlar aramaktadır.

Evde yada HastanedeRefakatçi” ve ”Yaşlı Bakıcısı”

Evde yada Hastanede ''Refakatçi'' ve ''Yaşlı Bakıcısı''
Evde yada Hastanede ”Refakatçi” ve ”Yaşlı Bakıcısı”

Yaşlı anneme bakıcı arıyorum! diyorsanız. Yaşlı bayan bakımı için referanslı ve güvenilir yatılı yaşlı bakıcısı hizmeti veriyoruz.

Yaşlı bakımı nedir? Ne iş yapar?

Belirli bir yaşın beraberinde getirmiş olduğu fiziksel sorunlar nedeniyle kısmı bakım veya refakatçi ihtiyacı duyurmaktadır. Yaşlı bakıcı ne iş yapar sorusuna kısaca cevap vermemiz gerekirse; evde yada hastanede bulunan yaşlı anne, baba yada büyüklerimizin öz bakımı ve yaşam alanlarının temizliği konusunda tüm hizmeti vermekle mükelleftir.

Yaşlı bakıcı ücretleri çalışma şekline bağlı olarak evde yada hastanede veya gündüzlü çalışmasına bağlı olarak fiyatları değişkendir. Yatılı yaşlı bakımı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

dadiyiz.com internet sitemizi ve çağrı merkezi telefonlarımızı erkek veya bayan yaşlı bakıcısı, yaşlı bakıcı şirketleri, yaşlı bayana bakıcı, yaşlı baba bakımı, yaşlı refakatçisi, hasta yaşlı bakıcı arayanlar çok fazla aramaktadır.