Yaşlı bakıcı mı arıyorsunuz

Yaşlı Bakıcısı

Alzheimer, demans vb. yaşlılığın getirmiş olduğu sağlık sorunları yaşayan yakınlarınız için aradığınız tecrübeli, işini severek yapan, ve bir bakıcı adayında en çok aranan merhametli ve güvenilir yaşlı bakıcısı personellerimizle her zaman Türkiye geneli sizlerin yanındayız. Yatalak yada ayakta gezinebilen yaşlı yakınlarınız için sevgi dolu, merhametli ve güven duyarak yakınlarınızın yanında evde veya hastane de yatılı olarak bırakabileceğiniz yaşlı bakıcı adaylarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet ve mutluluk duyacağından emin olabilirsiniz.

Dora Danışmanlık merkezimize gelen aramaların bir çoğu şekilde olmaktadır.

  • Anneme bakıcı arıyorum,
  • Babama bakıcı arıyorum,
  • Bir bey’e bakıcı arıyorum,
  • Alzheimer hastası için yaşlı bakıcısı arıyorum,
  • Yakınımıza yaşlı bakıcısı arıyorum,diyorsanız! Siz de bizi aramanız halinde sizlere en uygun yaşlı bakıcı personelimizle hizmet vermeye başlamak isteriz.

Gelelim önemli konulardan birine sizler kadar bizleri de yakından ilgilendiren konu; yaşlı bakıcı ücretleri sıkça sorulan sorulardan biri bu konuyu sizlere kısaca sizlere açıklamak isteriz.

Yaşlı Bakıcı Fiyatları 

Hepimizin yakınlarının yaşadığı veya yaşayabileceği yaşın getirmiş olduğu bir çok hastalık ve sakatlık bulunmaktadır. Yaşlılığın getirmiş olduğu hastalıklarla birlikte birde yakınlarımızın başına evde yada dışarda kazalar gelebilmektedir. Bu kaza sonucu ameliyat olan veya fiziksel engeli olan yada olmayan yaşlı refakatçisi ihtiyacınıza her zaman yaşlı bakıcılarımızla çözümler sunmaktayız. Peki yaşlı bakıcı fiyatları nedir? Yaşlı bakımı için aradığınız yaşlı bakıcısı adayının ücretleri çalışma şekli veya yakınınızın sağlık durumuna göre değişebilmektedir. Yatalak veya ağır hastaya bakacak olan yaşlı bakıcı ile ayakta gezebilen sadece refakatçi olması istenen bakıcı ücretleri ciddi farklılık göstermektedir. 

Yaşlı bakıcı için aradığınız personeli kolay ve hızlıca bulmak ister misiniz? Lütfen bizi aramayı unutmayınız…

Bir cevap yazın