Hasta bakıcı fiyatları

Hasta Bakıcı Fiyatları

Ev yada hastane ortamında bulunan kaza sonucu hasta ve/veya yaşın getirmiş olduğu fiziksel yada biyolojik nedenlerden dolayı hastanız için aradığınız erkek veya bayan hasta bakıcısı fiyatları; hasta yakınlarının en çok sorduğu soruların başında gelmektedir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, ilden ile değişen bir bakıcı fiyatı olamaz! Fakat hastanın sağlık durumuna bağlı engelleri yatalak mı? ayakta gezebilen hasta mı? buna göre değişebilir. Ayrıca bakıcı fiyatlarını değişten diğer bir unsur ise evde ve/veya hastane ortamında gündüzlü yada yatlı olarak çalıştırılmasına istinaden hasta bakıcı ücretleri farklılık gösterir.

Hasta bakıcı arıyorum! Diyorsanız. Öncelikle hastanın 1. derece yakını olarak hasta hakkındaki detayları ve önemli kriterleri hasta bakıcı danışmanlık şirketine eksiksiz olarak söylemeniz gerekir. Sebebi ise; her hastanın durumuna göre hasta bakıcı adayı belirlenir. Detaylar ve kriterler nedir? Diyorsunuz. Örneğin; hasta yatalak mı, ayak da gezebiliyor mu, altı bezleniyor mu, yemek yiyebiliyor mu, petle mi besleniyor, serum veya iğne yapılması gerekiyor mu, düzenli ilaçları var mı gibi önemli detayları bildirmeniz gerekir.

Yatalak Hasta Bakıcı Fiyatları

Erkek veya bayan hastanız için aradığınız hasta bakımı konusundaki tecrübeli ve güvenilir bakıcı adaylarını sizin için belirlemeden önce hastanın kritiklerini sizden alınarak yatalak hasta bakıcısı fiyatları hakkında bilgi verebiliriz. Hastanız için işinde deneyimli Türk ve/veya yabancı uyruklu olmak üzere erkek yada bayan yatalak hasta bakıcı personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. 

Erkek hastanız için dilerseniz, erkek yatalak hasta bakıcısı personelimizle de hizmet verebiliriz. Bayan hastalarınız için ayrıca işinde uzman bu işe sevgi ve saygı ile gönül vermiş bayan yatalak hasta bakıcı kadromuzdaki adaylardan birini sizin memnuniyetiniz için özenle seçiyoruz. Yukarıda konumuzda da bahsettiğimiz gibi yatalak hasta bakıcı fiyatları tamamen hastanın durumuna bağlı olarak personellerin talep ettiği ücretlerle uyuşması sonucu sizlere personel temini sağlayabiliyoruz.

Günlük – Yatılı Hasta Bakıcı Fiyatları 

Günümüzde acil olarak en çok aranan hasta yakınlarının hastası ile refakat etmesini engelleyen durumlar bağlı olarak günlük veya yatılı hasta bakıcı arıyorum, diyerek firmamızı bir çok işveren aramaktadır. Personellerimizin durumuna göre 1 günlük veya bir kaç günlük elemanlarımızın dışında aylık ücretle yatılı olarak hastanın yanında kalabilecek personellerimiz mevcuttur. Günlük veya yatılı hasta bakıcı ücretleri günlük çalışma şekline göre belirlenmektedir. Fakat aylık yatılı hasta bakıcısı fiyatları ise hastanın yatalak ve ayakta olmasına göre belirlenmektedir.

Evde – Hastane Hasta Bakıcı Ücretleri

Evde hasta bakıcısı yada hastanede bulunan hastanız için hasta bakıcı arıyorsanız. En çok dikkat etmeniz gereken konu hasta bakıcısı adayının çalışma saatlerinin nasıl olacağı ve hasta bakıcısının dinlendirilmesi konusudur.24 saat kesintisiz bir hasta bakıcısı ile çalışmanın sizleri pek tatmin etmeyeceğini söylemek isteriz. Hasta bakıcısı adayınızı dinlendirerek çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Evde bulunan veya hastane de bulunan hastanız için yatılı ve günlük hasta bakıcısı ücretleri için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın