Filipinli Bakıcı ve Dadı Ücretleri

Filipinli bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe Dünya’nın en çok konuştuğu filipinli bakıcılar kimdir?  Son zamanların çocuk ve bebek bakıcısı olarak en popüler olan aynı zaman da en çok tercih edilen filipinli bakıcı; olmasının başlıca nedenleri arasında profesyonel hizmet sunuyor olmasıdır. Ülkemizde yada Dünyadaki bir çok ülkede yaşayan aileler İngilizce bilen bakıcı arıyorum! diyerek, filipinli bebek bakıcısı tercih etmektedir.

dadiyiz.com | çağrı merkezimizi daha çok filipinli bakıcı İstanbul, filipinli bakıcı Antalya, filipinli bakıcı Ankara, İzmir‘de filipinli bakıcı arayanlar aramaktadır. Fakat yoğunlukla yukarıdaki bahsettiğimiz illerde yaşayan aileler filipinli dadı arıyorum! diye bize ulaşmaktadır.

Filipinli kadınların özellikleri nedir? diye merak edenlere kısaca şöyle sıralayabiliriz. Filipinli bayanlar eğitimli, sakin, uyumlu, saygılı ve özverili yapıda insanlar olmaları filipinli kızları ön planda çıkarmaktadır.

Filipinli bakıcı getirmek istiyorum! yada Filipinli bakıcı getirme nasıl yapılır? diyorsanız. Dora Danışmanlık güvencisi ile istediğiniz bakıcıyı Türkiye’ye getiriyoruz.

Filipinli dadı, Filipinli bakıcı fiyatları

Filipinli ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Yorumlar

Filipinli kadınlar sadece bakıcı hizmeti mi veriyor!

  • Fİlipinli ev hizmetlisi olarak çalışan kızlar çocuk ve bebek bakıcı, dadı, yardımcı, temizlikçi, hizmetçi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca çalışan karı koca çiftler de bulunmaktadır.

Filipinli Bakıcı Ücretleri Nedir?

Filipinli bakıcı fiyatları, filipinli bebek bakıcı veya çocuk bakıcısı olarak hizmet vereceği ev, aile, çocuk durumu ve çalışma şekline göre Türkiye’de hazır çalışmayı bekleyen elemanların maaşları ortalama 1.000 $ Dolar – 1300 $ Dolar arasındadır.

Filipinli Dadı Fiyatları Nedir?

Filipinli dadı ücretleri ise 2021 yılı içinde de filipinli bakıcı maaşları ile aynıdır. Gündüzlü veya yatılı çalışmasına bağlı olarak 1.000 $ Dolar – 1300 $ Dolar arasında değişmektedir.

Filipinli dadılar ile Filipinli bakıcılar arasındaki fark nedir?

Filipinli bakıcı ile dadı arasındaki farktan bahsetmek gerekirse, ülkemizde bakıcı kavramı hem çocuk bakıcısı hem de ev yardımcısı gibi algılandığından dolayı, filipinli dadı ise; sadece bebek ve çocukla ilgilenen profesyonel hizmet veren eğitimli ve bakım konusunda uzman kişilerdir. Net olarak arasındaki fark biri sadece bakıcılık yapar diğeri ise hem yardımcı hemde bakıcıdır.

Bir cevap yazın